מעט על אמונה עצמית ואיפור

בנות יקרות, בבלוג או המאמר הבא  הפעם אני לא רוצה לדבר על איך לאפר, או איך ליצור תסרוקת מושלמת  עבורך או עבור חברה או ידידה, אני מאפרת מקצועית ,ומסרקת מקצועית כבר למעלה מעשר שנים ולא אחת נתקלתי בתובנות רבות.

הבולטת שבהם היא אחת שמלווה אותי בכל שנותיי במקצוע, לא אחת אני נתקלת בבחורה  שקצת קשה לה, אז היא נשארת בבית ולא רוצה לצאת.

אני רוצה לשתף אתכם בסיפור קצר ולאחר מי כן לשתף אתכם בתובנה שלי

כידוע אני מאפרת כלות רבות , אני גם ביחד עם זה עושה תסרוקות כלה, לפני שנה פנתה אליי בחורה צעירה , ששמעה עליי דרך חברה שלה, וראתה איך איפרתי את החברה שלה בחתונה שלה ,הבחורה פנתה אליי על מנת שאעשה לה סדנת איפור אישית , כבר בטלפון הבחנתי בקול שלה , שהיא לא בתקופת השיא שלה . שלא על פי דרכי לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות,  קבענו תאריך לסדנה  איפור אישית, הגעתי אליה ביום המדובר. וכבר מההתחלה הבחנתי שוב שהכל לא כשורה, שאלתי אותה לפשר המצב, והיא שיתפה אותי ,שלפני כחודש היא נפרדה מהחבר שלה ,שהיה איתה לתקופה של חמש שנים. נתתי לה את הטיפ הבא

כשאת יוצאת לאירוע תמיד תמיד תקפידי ,להראות במיטבך, גם כשרע לך ואת מבואסת תמיד תראי יפה, אף פעם את לא יכולה לדעת , את מי תפגשי שם, תתאפרי ואם את לא יודעת להתאפר , קחי לך מאפרת מקצועית, או חברה שיודעת לאפר , תפנקי את עצמך סדרי את השיער , אולי מסרקת מקצועית תוכל להתאים לך תסרוקת שתתאים לך ,היום יש הרבה נשים שעוסקות באיפור וב תסרוקות ביחד, אני כזאת ובסדנה הזאת אני יתאים לך מראה מושלם. ותראי שאם תיישמי  את כל  כללי ה – איפור  והתסרוקות יחד עם ביטחון בעצמך ואופטימיות בלי גבול  ,את תמשכי אליך דברים טובים.

לאחר הסדנה חייבתי אותה להבטיח לי שתתמיד במה שלימדתי אותה ובמיוחד בתובנה שלי.

היום אחרי שנה, אני מאפרת אותה ואת המלוות שלה לחתונה שלה. הנקודה הכי יפה היא שאני יודעת שהיא לקחה מימני משהו טוב ,מעבר לסדנת איפור (וגם הכרתי חברה ממש טובה חדשה)

לפעמים שאנחנו לא במצב רוח טוב, דווקא איפור ותסרוקת יכול לגרום לנו  להרגיש יותר טוב עם עצמנו.

כשאת עושה בשביל עצמך דברים טובים, את ממגנטת אליך את כל הטוב שבעולם. תעשי בשביל עצמך  כדי שהטוב יבוא אליך. אל תשקעי ,בתוך העצב ,כי ככה את גורמת לדברים לא טובים להגיע אליך ככה את מושכת את הרע. תחשבי טוב יהיה מושלם.

אהבת את המאמר ? תוכלי לבצע לייק לאתר שלי . זה הפרגון הכי גדול

רוצים עוד טיפים, מאמרים ושאר תובנות על עולם היופי ?  כנסו לאתר שלי, אילה כהן – מאפרת מקצועית ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *