למה כדאי לבחור במאפרת עד הבית

כיום יש לכלות מגוון אפשרויות והיא יכולה לבחור איפה היא רוצה להתארגן ,ביום החתונה .ולשם תגיע מאפרת מקצועית , שבדרך כלל עושה גם את תסרוקות הכלה במקרה הזה. יש את הבנות שירצו להתארגן בבית שלהן במקום הכי רגוע ומוכר להן.

יש את הבנות שירצו להתארגן במלון, היתרון במלון שהוא שקט , הוא ניטרלי, ועל הדרך אפשר להשתמש בתור בתור  יום של פינוק.

יש גם בנות שמעדיפות ללכת למקום שבו הכול כלול  מאפרת מקצועית, שמלת הכלה , ותסרוקת הכלה, החיסרון הבולט בסלון כלות שהכל כלול. הוא בכך שרוב הסיכויים תשפתי את סלון הכלות אם עוד כלות השקט לא יהיה שם, ומן הסתם שהכל כלול המחיר הוא כבר יותר גבוהה.

לא משנה היכן את בוחרת להתארגן, מה שחשוב שזה יהיה בסביבה שהכי נוחה לך, יחד עם אנשים שאת אוהבת, רגועים ומלאי שמחה,

עוד דבר חשוב, כאשר את מתארגנת ,בבית או במלון, בחרי לך את אנשי המקצוע הכי טובים [ מאפרת מקצועית, תסרוקות כלה ,מעצבת שמלות כלה , ] שיהיו ברמה הכי גבוהה שרק אפשר, זה היום הכי חשוב בחיים שלך, ומגיע לך את הכי טוב.

בעניין המאפרת מקצועית – אני ממליצה  אחת שמוכנה לעשות לך איפור ניסיון, ולהתאים  לפני  החתונה את המראה שאת הכי רוצה. לא כדאי ביום החתונה להיתקל בהפתעות לא נעימות הכי טוב זה להיות מוכן.  אני רוצה קצת להרחיב על איפור הניסיון. במהלך האיפור תיווצר לך הזדמנות לתהות על המראה שתרצי וגם על הדרך לראות ולבחון מי תבצע לך את איפור החתונה, נסי לראות אם היא גמישה לדרישות שלך. אם יש לה את אותה רוח עיצובית. שתואמת לדרישות שלך תזכרי טוב שאם אותה ה מאפרת את הולכת לבלות כמעט את כל היום, וזה לא יום פשוט בכלל , על הדרך וזה עניין מהותי תבחני גם את החומרים שבהם היא משתמשת ל איפור. העניין הזה מהותי  מכיוון שיש משמעות מכרעת, לעמידותו של חומר איפור על פנייך. יש עניין כזה ש איפור  זול ולא מתאים לעור שלך יכול לבצע בו נזקים. לכן מאוד מומלץ  לדרוש מאותה מאפרת שתסביר לך על חומרי איפור שבהם היא משתמשת.

מעצבת שמלות כלה /תופרת שמלות כלה –  אני חייבת לספר לכם סיפור אישי ואני ישתדל לקצר.

ביום החתונה של בחרתי, מבלי לחשוב יותר מידי ,בסלון כלות דיי נחשב, לאחר התייעצויות  אין ספור ,בחרתי בשמלה שהובטח לי שתהיה מיועדת רק לי, ולא יהיה בה שימוש לפחות עד החתונה שלי, מהעניין הברור שלא תתלכלך ותיפגם או שמא ישנו את מידותיה בצורה כזאת שלא אוכל לתקנה.
אני יקצר בסיפור של הבטחות ולא נעליים, השמלה הושכרה בוודאות לכלה יותר מלאה מימני, השמלה הייתה מלוכלכת בחרתי מאפרת מקצועית שאותה אני מכירה, באורח פלא  גם מאפרת לא יכלה. אכזבה גדולה ודווקא אצלי.

לכן בבחירת שמלת כלה, קודם תעמדי על איכות החומרים, לאחר  מי כן. תשמעי המלצות של כלות שכבר התנסו עם הסלון כלות או המעצבת של שמלת הכלה . דברי בעצמך עם המאפרת ועם זאת שתעשה את תסרוקות כלה . זה יימנע ממך הרבה מרמור , ואת זה אני מבטיחה.

בנוסף לזה ופה אני יסיים. תמיד ישנה אפשרות לשכור מאפרת מקצועית או זאת שעושה תסרוקות כלה, לתוך האירוע .ככה תוכלי לבצע תיקונים של איפור לאחר שדודה או מכר בחר לחבק ולנשק אותך.

אהבת את המאמר ? אשמח ללייק בדף הפייס בוק

לעוד מאמרים כנסו לאתר שלי    www.ayala4u.com  מאפרת מקצועית , מעצבת תסרוקות כלה , איפור ערב .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *