למה חופרים תמיד על קרם לחות

כל אישה יודעת ומבינה, את החשיבות שלשמור על עור הפנים, ובמיוחד כאן בארץ שמזג האוויר

משתנה כל יום וכל זמן ואפילו כל שעה , ואני  בתור מאפרת מקצועית (וקוסמטיקאית).  בעלת ניסיון של עשר שנים, במקצוע. רוצה לתת לך טיפים של שימוש נכון בחירה נכונה של קרם הלחות.

אז הנה הבלוג שסיביר לכם מתי, צריך להתחיל להשתמש בקרם לחות, איזה קרם לחות כדאי להשים, מתי צריך להשים, ואיך אני יודע שהקרם הלחות מתאים לעור הפנים שלי, הגיל המומלץ כדי להתחיל בקרם לחות הוא  בגיל 20 , שבו עור הפנים מתחיל לייצר נסיגה. אף אישה לא רוצה להגיע לגיל 50   של חייה. ולראות את עור פניה נפולות ומקומטות. ועל כך זה יש את הצורך בהקדמת רפואה למכה . אל תגיעי לגיל 50 ותאמרי אז לעצמך : למה לא שמרתי על עור פניי בגיל 20. זה הזמן לעשות את זה.

קרם הלחות על הלחות מומלץ  שיהיה על בסיס מים. ולא על בסיס שמן (בנינו אף אחת לא רוצה מראה של פנים שעברו טיגון עמוק ). חשוב מאוד שקרם הלחות יהיה עם הגנה בפני השמש. 15SPF
לפחות. את קרם הלחות שמים בכל בוקר לפני ה – איפור ובלילה שמורידים את ה – איפור כמובן שאם יש לך אירוע באותו היום, חתונה בר מצווה , בת מצווה או כל אירוע אחר. ואת מתאפרת צריך למרוח שוב קרם לחות על הפנים לפני ה- איפור .

חשוב גם למרוח קרם לחות של הלילה ללא SPF   לפני השינה. אחרי הסרת ה איפור .

איך אני יודעת שקרם הלחות הוא טוב בשבילי ?

אם לא מופיע פצעים או תגובות אלרגיות, או ששינה הרגשה שהעור יבש . סימן שהקרם לחות הוא מתאים לדרישות של עור הפנים שלך.

לעיתים קרובות שכלות שאני מאפרת ומסרקת  מגיעות אליי ל איפור ניסיון , אני נתקלת בכך שעור הפנים שלהם מאוד יבש, סימן היכר לפנים יבשות , תופעה מאוד שכיחה וידועה באיפור ניסיון. הוא קרום צהבהב שמצבץ בשעה שהכלה מגיעה  אליי עם איפור שהיא עצמה שמה בבוקר .

כאשר הכלה מגיעה אליי אני מתאימה לה קרם לחות איכותי, ורק לאחר מי כן אני מאפרת אותה, בתוצאה מושלמת, לכלה אני ממליצה בחום להשתמש עד החתונה בקרם לחות איכותי ומתאים לעור פניה על מנת להציג את התוצאה , הכי איכותית שאפשר ביום חתונתה בתור מאפרת כלות מאוד חשוב לי שהכלה תראה הכי טוב שאפשר ביום החתונה שלה , וקרם לחות הוא הדבר הראשון שיש להתמיד בו .

אני חייבת לציין  עוד דבר חשוב , גם לפני שאני מעבירה סדנאות איפור אישיות , וסדנאות איפור קבוצתיות . אני קודם כל מתחילה בהסבר מפורט על החשיבות של קרם הלחות. במהלך הסדנא אני מבקרת עם החניכה ברשתות הפארם וממליצה לה על הקרם לחות ו איפור  שיתאים לעור שלה ולמראה הפנים שלה .

רוצה עוד טיפים של תסרוקות כלה , ועצות של מאפרת מקצועית כנסי לאתר שלי  www.ayala4u.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *