איפור טלויזיה

אני משתתפת הרבה פעמים בצילומי קליפים, אני לא המאפרת והמסרקת היחידה שם, שמתי לב לעיתים שמגיעות מאפרות שלא עברו הסבה נכונה, לעולם הצילום בעידן המסכים הגדולים את הבלוג הבא אני כותבת במיוחד לאותם מאפרות שרוצות להקפיץ את הידע שלהם קדימה, ואולי לקבל כמה רעיונות , נחמדים, עוד דבר שהייתי רוצה להוסיף, היא המלצה לאלו שמצטלמות, ונושאות איתם משקפי ראיה, אולי כן תוכלו לחשוב על עדשות מגע , או לבחור לפחות משקפיים עם ציפוי ייעודי שמגן על מראה של השתקפות על העניים. הנה כמה טיפים של מאפרת כלות
1.אז דבר ראשון אני מתחילה אם כך שהפנים צריכות להיות סטריליות ונקיות מי כל חומר איפור קודם שהיה אליהם, מומלץ לשטוף את הפנים עם סבון פנים עדין ככל שאפשר, אחרי שנקת בשום פנים לא לנגב את עור הפנים בצורה אגרסיבית אלה בצורה עדינה ככל שאפשר רצוי, בתנועות נגיעה על העור , ולבסוף למרוח ,קרם לחות בצורה עדינה ומעגלית על הפנים.
2. מריחת בסיס איפור על הפנים או יותר נכון מייק אפ – באיפור למצלמות להבדיל משאר סוגי האיפור אני ממליצה על פיזור אחיד של פודרה על הפנים כאשר יש דגש רב על הימנעות מוחלטת מהגזמה של כמות, ועל בחירת גוון שקרוב ככל שניתן לעורך או לעור הלקוחה אותה את מאפרת, כן חשוב לי לציין שאת פיזור הפודה מומלץ לעשות באמיצות מברשת פיזור גדולה , להקפיד במיוחד שעוברים על עצמות הלחיים, לא לכוח גם את הצוואר, כדי שלא ייווצר מראה שפנים לא מתאימות לגוף.
את הפודרה עצמה מומלץ, לקחת מהפקק , כאשר את שופכת מעט פודרה מהיכל אך תוך הפקק , ככה את שמה בצורה מבוקרת, ולא מוגזמת פודרה על עור פניך
3. שימוש נכון בקונסילר – טרם את מתחילה לטשטש פגעי עור עם הקונסילר, עליך לוודא שבחרת בגוון קונסילר קרוב ככל שניתן לגוון הקונסילר של עור הפנים שלך.
לאחר שזיהתה את הגוון המיטבי, בעזרת מברשת מריחה את שמה שכבה דקה וממצת על כל פגם בעור שאת מבחינה בו בשלב הזה עדיין לא מומלץ להתחיל לטשטש אלה רק לזהות את הפגעים, וזאת מכדי לקצר את משך שעת העבודה, רק לאחר שהנחת קונסילר על כל הפגעים התחילי לטשטש אותם בעדינות בצורה מעלית. וכן אני חייבת גם להדגיש, שאסור להגזים בקונסילר.
4. מריחת אודם על השפתיים – כאשר את ניגשת לשידת האיפור במטרה לבחור את האודם המתאים לך, הימנעי ככל שאפשר מגוונים חדים וזועקים, במיוחד הצבע האדום שמשום מה עדשת המצלמה פשוט לא אוהבת אותו, משהו בפנים לאחר שמסיימים אתו נראה לא טוב , או משהו תמיד אני ממליצה להשתמש, בשפתון מט.
5.איפור של העניים – מילת הבסיס, לכל איפור העניים בצילום טלוויזיה היא לעשות את הכול במטרה להקנות, מראה עדין יותר, ככה מומלץ לעשות כאשר את נגשת לבחור את גוון הצלליות, או את גוון האיילינר.
אילה כהן מאפרת עד הבית 0546378393

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *