שגיאות נפוצות באיפור, שלא נדע !

אח איך אני אוהבת להיות לפעמים כמו אימא ולא כמו מאפרת לתת את הטיפים הכי קטנים שגורמים לדבר מסוים להיראות גדול, אני לא אוהבת לקרוא לדברים בתור “תורת האיפור” , או “מאפרת מקצועית מספר אחת ” תיתן לכם את הטיפים הכי טובים להיראות הכי טוב, לא טוב להיות יומרניים ולנסות להכות את המומחה , אבל יש דברים שאני כן יכולה להגיד עליהם שלפעמים אני רואה אצל אנשים אחרים שגורמים לי לכעס מסוים בתוכי וזה תקף לגבי הרבה נושאים בחיים לא רק לאיפור שאת רואה ובא לך פשוט לנער את הבן אדם שעושה את אותה טעות ולהעמיד אותו על השגיאה שאותה הוא עושה, אל תסתכלו עליי בתור בחורה כפייתית, אבל אנה ממכם לפחות תחשבו טוב אחרי הקריאה על מה שקראתם במאמר הבא ותנסו כמה שיותר להפנים ,שבקלות אפשר לעשות צחוק מעצמך אם אתה לא שם דגש על משהו מסוים. אני לא ייתן לכם פילוסופיות עולם מלאה שלי בכל תחומי העיסוק שיש בחיים אני כן יתמקד באיפור או יותר נכון מהשגיאות הנוראיות שמבוצעות באיפור , לא רק על ידי משתמשות רגילות אלה אפילו על ידי מאפרות או מאפרים מקצועיים, אני ינסה להקיף במאמר את הטעיות הכי נפוצות ברור שיש טעויות איפור רבות יותר ואני מאוד ישמח אם תשתפו אותי במה שאתם מכירים אולי סוף סוף אני ייצור לעצמי קהילת איפור פעילה שעליה אני כל כך חולמת, אז הנה אני מתחילה במאמר.

1. ניקוי שאריות איפור בגמר שימוש או יותר נכון אי ניקוי – מוצרי איפור מכילים בתוכם מגוון שלם של מינרלים וכל מיני חומרים, שעור הפנים שלך לא ממש מחבב, בואי נזכור שאיפור לא קיים בטבע. לא נולדת עם איפור , איפור כמה שיהיה ידידותי לעור , לא נועד להישאר על הפנים שלך לאורך זמן. גם האיפור הכי פחות מזיק , לא בריא לעור הפנים לאורך זמן.
ולכן בגמר איפור מאוד מומלץ לנקות את שאריות האיפור, למרות שאת אחרי אירוע גדול ואת נכנסת לשעת ערב מאוד מאוחרת, את חייבת לעור הפנים שלך , ולנקבוביות העור שלך “לנשום” ,ניקיון של עור הפנים לאחר איפור יציל את העור שלך מפגעים שלא היו צרכים להיות שם.

2. החלת בסיס איפור להלן מייק אפ לא על כל האיברים החשופים – כאשר את מתאפרת , ואת מניחה על עור הפנים של בסיס איפור (מייק אפ) , עד מוכרחת גם להניח על בית החזה ,צוואר , סנטר, עורף, אחורי האוזניים. את קרם הבסיס, אם לא תעשי כן , יראה הדבר כאילו הנחת על הפנים שלך מסיכה של איפור , תאמיני לי מראה ממש לא נעים

3. איפור בצבעים נועזים על כל חלקי הפנים – שאלה מאוד פשוטה . איך נראה ליצן ?. אני יתאר את זה לרגע על מנת לחסוך לך זמן . כל הפנים צבועים בצבעים עזים שפתון מאוד אדום עניים מאוד כחולות.
דמייני לעצמך מה קורה כאשר את לא נותנת איזון נכון בין הצבעים של האיפור

אמצי לעצמך חוק רק חלק אחד בפנים יהיה בצבעים נועזים, או שפתיים או עניים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *