עולם האיפור בירושלים אני באה!!! ובגדול !

בניגוד לאזור המרכז העשיר בסטיילינג מודרני ,ובאיכויות שאין דברים כאלה וגם בפזורה מאוד רצינית ומסיבית של חנויות למוצרי איפור וקוסמטיקה, עם איכויות ומחיר שאנחנו רק יכולים לקנאות בירושלים שלנו.

אני חס וחלילה לא אומרת שנשים בירושלים לא יודעות להתאפר או איך להניח בכלל איפור על עצמם או שבכלל לא דואגות למראה שלהם ,אבל הקושי שלהם הוא כן להשיג את אותם מוצרי איפור שהם בדיוק צריכות, בניגוד לקלות והנעימות הבלתי נתפסת באזור המרכז ובמיוחד בתל אביב.

ועכשיו אני כבר רואה אותך יושבת מול המחשב קוראת את המאמר הזה. ותוהה לעצמך מה האילה הזאת מקשקשת, אם אני רוצה מוצר איפור כלשהוא אני פשוט הולכת לסופר פארם שהכי קרוב לבית שלי ,שמה אני מבקשת מי הדיילת יופי שתתאים לי את מוצר האיפור שאני הכי הרבה צריכה ואיזה מוצר איפור יתאים הכי הרבה לעור הפנים ולשאר המאפיינים כמו העלות וכו’.
ואת האמת את קצת צודקת, אבל פה במאמר אני לא מדברת על מוצרי איפור כמו שיש בסופר פארם שאגב המחרים שם גבוהים ,מאוד ויש כמה דרכים שפה במאמר אני ימנה , לעקוף את עליות מוצרי האיפור .
למעשה אני מדברת על חנויות או ספקים בירושלים שמוכרים מוצרי איפור בעל רמת פרמיום או להבדיל ,מצורי איפור בעל רמה בסיסית פלוס מינוס כמו הרמה של סופר פארם אבל במחירים שיכולים להיות זולים בהרבה. ולבסוף אתן לך טיפ ישראלי חוצפני ,איך להשיג מוצרי איפור ברמת פרמיום במחירים הכי זולים בעולם!.

אז אני מתחילה עם חנויות לממכר מוצרי איפור ברמת פרמיום בירושלים.

1MAC –   אני רוצה להאמין ששמעת על חברת האיפור הזאת לחברת MAC  יש שני סניף מרכזי גדול בקניון מלחה שבירושלים, המוכרות והיועצות יופי שם ממש נחמדות מקצועיות ואדיבות , המחירים שם מאוד לא זולים, אבל אין מה לעשות MAC היא מהשורה הראשונה של חברות האיפור ,ולפעמים על איכות משלמים. המגוון של מוצרי האיפור שם הוא אדיר מי שחובבת איפור מושפעת ממש תסתנוור , מכמות המורצים היופי והאיכות ,ועדיין כל מוצר שם הוא עם תו מחיר מאוד רציני.

  1. l Makiage – כן חוץ מבית ספר לאיפור יש שם חנות למוצרי איפור ממש איכותיים, לחנות יש שני סנפים אחד שמוקם בקניון מלחה והוא בעצם גם הסניף של החברה בירושלים, שם גם בין היתר אפשר ללמוד את מקצועות האיפור השונים.

הסניף השני של החברה בירושלים ממוקם בקניון הדר שבתלפיות, זהו סניף קטן יותר מהסניף הראשי אולם גם שם יש מגוון מוצרים מאוד גדול המוכרות שם ממש נחמדות ואדיבות אך גם כן וגם בסניף הראשי כל מוצר איפור או קוסמטיקה נושא תו מחיר ממש משמעותי.

3.עוד חנות של מוצרי איפור שכן הייתי ממליצה לבדוק היא חנות בשם ביוטי שופ שנמצאת בקניון אחים ישראל בתלפיות במיוחד את דוכן מוצרי האיפור שם, מצאתי שם כמה מוצרי איפור ממש איכותיים ,לפני כמה זמן והמחיר לא היה גבוהה לפחות ביחס לאיכות שאותם מוצרי איפור הפיקו.

ועכשיו במעבר חד אני עוברת לחנויות איפור ברחבי ירושלים שם מוצרי האיפור לא ברמה ובאיכות הכי גבוהה שיש אבל המחירים ממש זולים עד כדי מגוחכים.

רשת סקרה – לרשת סקרה יש שני סניפים בירושלים אחד ממוקם בקניון מלחה בירושלים והתאום הכמעט זהה שלו נמצא בקניון הדר בירושלים, המוכרות בשני הסניפים ממש נחמודת ,ואת יכולה למצוא שם מוצרי איפור ברמה ממש טובה ,אם זה היו כמה מוצרים שקצת התאכזבתי מהם ,אבל בכל הנוגע למחירים, אין פה בכלל מה לדבר המחירים שם ממש נושקים לרצפה ובאמת ובתמים מתאמים לכל כיס

עוד חנות חדשה שנתקלתי בה לאונה היא חנות ליאור עדיקה שנמצאת ברחוב יד חרוצים בירושלים , יש שם דוכני איפור של חברות נחשבות אבל עם מחירים ממש נמוכים, שווה בדיקה.

ובסוף הטיפ הישראלי החוצפן שהבטחתי – יש לי חברה חובבת איפור מושפעת, אם היא הייתה באמת צריכה לקנות את כל המוצרים שהיא קונה ,בארץ היא מזמן הייתה פושטת את הרגל ,ומה עושה הגברת , נכנסת לחנות איפור נחשבת ,רואה את מוצר האיפור הנחשק , לוקחת את מספר הדגם שלו ,ומחפשת אותו בחו”ל , מאוד חצוף מאוד ישראלי , אבל חוסך אלפי שקלים במקרה שלה לפחות

אני מאוד אהבתי לתת קצת מעצמי במאמר הזה מקווה שאהבתם – אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית בירושלים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *