מה הרעיון במאפרת מקצועית עד הבית

אז הנה המאמר הראשון שלי בנושא איפור דווקא ולא בנושא תסרוקות , היום אני רוצה להתעסק בעניין של איפור עד הבית ומהם היתרונות של השירות של האיפור על פני שיטות אחרות כמו למשל התארגנות בסלון כלות, באם את כלה ,או במספרה , או בכלל לחלופין ללכת עד למכון היופי או לבית של המאפרת.
דבר ראשון אני מניחה שאת צריכה שירות של איפור ולא משנה לאיזה מטרה בוודאי יש לכך סיבה מאוד מיוחדת חשובה ומשמחת ,קרוב לוודאי שיש לך אירוע מאוד חשוב שקרב ובא, באירוע הזה מאוד חשוב לך להיראות הכי בולטת ונאה שרק את אפשר לדמיין אז בואי ניקח לדוגמא אם יש לך אירוע משפחתי ואת צריכה שירות מסוג של איפור ערב , יחד עם איזה שירות של תסרוקת, את תחפשי את השירות הכי מקצועי אמין וזול שרק אפשר וזאת על מנת להטיב את תוצאות האיפור שלך, האיפור הוא רק חלק קטן מהתארגנות גדולה, אני לא בטוחה שיש לך את הזמן יותר מידי לתהות איזה מאפרת הכי מתאימה לך את פשוט רוצה לסיים את העניין הזה מהר ולהתפנות לשאר העיסוקים הקשורים בשמחה שלך.
ואז בעצם כאן מתחילה לך ההתלבטות אולי תקראי למאפרת שתגיע עד אליך לבית או בעצם, תלכי לסלון יופי, שם בטח תמצאי משהו שיתאים לך. במקרה שלך אני רוצה להשוות בין שני נותני שירות שהם שירות איפור שמגיע לבית , והמכון יופי.
סלון יופי – הוא נראה מהמם , או לרוב במיקום ממש נוח ,ככה שההגעה אליו ממש נוחה, את לא צריכה להשתגע בלחפש אותו קרוב לוודאי שהוא מפורסם בצורה ממש טובה , ככה שהרוב יודעים היכן מכון היופי נמצא.
הוא גם מאוד יקר, כאשר את משלמת למכון היופי את משלמת לא רק על האיפור או התסרוקת שעשית את גם הולכת לשלם עבור הרבה דברים שמסביב ,דהיינו הוצאות של המקום וזה מתחיל בארנונה שכירות של המקום, הוצאות חשמל ומים ,עוד הרבה דברים שמרכבים את המחיר ,אז אם המחיר יקר, זה לא בהכרח מוכיח שאכן אותה מאפרת או מעצבת יופי היא אכן אשפית במקצוע .

עוד משהו קטן ,סלון יופי לא מובטח לך, שאת הלקוחה היחדה בסלון היופי, הדבר חשוב במיוחד לכלה ביום חתונה שרוצה מאוד השקט שלה, וגם מאוד חשוב לך שביום הכי חשוב בחיים שלה ,יתנו לה את מירב הפוקוס אותו היא צריכה , והיא לא תצטרך לשתף את הפוקוס עם כלות אחרות שנמצאות בסלון הכלות ,ואם שאר המלוות של אותן כלות

מאפרת עד הבית – מגיעה עד לבית הלקוח ,בשעה שהכי מתאימה ללקוחה . כל הפוקוס ביום האירוע נתון רק ללקוחה דבר שמאוד חשוב לכלה !. היחס האישי לרוב טוב עשרות מונים מאשר בסלון כלות או מכון יופי

מאוד חשוב לפני שבוחרים מאפרת מהסוג הזה , להציץ בתיק עבודות, וכמובן להתעקש על איפור ניסיון .

מקווה שהמאמר הזה עזר במשהו, נתראה בשמחות אילה כהן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *