מאפרת מקצועית עד הבית – מתנות מהטבע

מתנות מהטבע לא מחולקות בקלות אם קיבלת מתנה מהטבע כמו למשל בחורה גבוהה, עור שחום ,גנים של מתעלמת למה לא לנצל את ואיך אומרים למקסם רווחים , אין הרבה מתנות מהטבע שיותר יפות מי זוג עניים יפות, ואני כל כך אוהבת שבא אליי לקוחה עם נתונים ממש טובים בגזרת העניים. אני רואה הרבה בחורות שלא מטפחות נכון את הנתון הטבעי הזה ,ובעצם לא נותנות למתנת טבע שלהם מספיק במה ,העניים שלהם פשוט לא מוצגות נכון ,וזה דיי חבל בשביל אותן בנות, מה שיותר מפריע לי הוא שמילא הבחורה מאפרת את עצמה לא כצו שצריך, את זה עוד אפשר להבין ואי אפשר לשפוט בן אדם אם לא למד לכזה נושא . אבל מה שהכי הרבה מפריעה לי זה בחורה שעברה מאפרת , והיא פשוט חירבה לה את המראה אם איפור לא נכון לעניים, לכן אני בוחרת להקדיש מאמר לנושא של איפור עניים נכון, מי יודע אולי אצליח לקדם את הנושא בצורה יותר טובה .
איפור נכון – ראשית כול אני רוצה להתחיל עם בחירת גוונים של צלליות איפור – שימי לב שבכל מקום בו יש דוגמנית ,שמתהדרת בזוג עניים גדולות ויפות , האיפור סביבן כמעט ואינו מורגש , בעצם האיפור מהווה מעיין קישוט או מסגרת לצבע של העניים עצמם ,מאפרים גדולים , מאוד נזהרים לא לפגוע בפוקוס של העין ,ולכן משתמשים בגוונים בהרים של צללית ,שכל גוון קשור לגוון של צללית האיפור האחרת, לדוגמא אם לקח המאפר או המאפרת צללית איפור בעל גוון ורוד ,אז בתור צבע שני או יבחר בגוון ורוד יותר בהיר , לרוב גם תשימו לב שרוב צבעי הצלליות של האיפור הוא בגוון שמזדהה עם אותו צבע של העניים , לא תראו לעולם מאפר דגול מבצע איפור לעניים כחולות עם צלליות אדומות, אני מריצה את זה בראש איך זה אמור להיראות וזה פשוט לא נראה טוב.
לגבי עיפרון עניים ואיילנייר תוחם – בעניין הזה מילת הקסם היא מינימום ,אם העניים גדולות ויפות פשוט אל תכסחי אותם עם עיפרון עבה ,אל תאפרי אותם בצבעים כהים של איליינר , אבל מה שכן לגבי עיפרון עניים יש לי טיפ ממש טוב , והוא לקחת עיפרון איפור בצבע לבן ולעבר על החלק הפנימי התחתון של העין , מי שום מה אני תמיד נפעמת מהתוצאה שזה נותן לי .
התייחסות לשאר הפנים : גם במקרה הזה מילת הקסם היא מינימום – לגבי השפתון מאוד לאר מומלץ לבחור בצבע עז , שיגרע מהפוקוס על העניים , אותו דבר לגבי שאר מרכיבי האיפור כגון סומק שצריך להיות בהיר ולא בכמויות.
אבל מה שכן מאוד מומלץ זה כן להשקיע קצת בריסים מלאכותיות ,ומסקרה איכותית .תוצאות על!
אני אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית מאוד נהנתני לחלוק אתכם את התובנות האלה , לכל עזרה שאלה ובקשה אני מאוד ישמח . נשיקות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *