מאפרת כלות ממליצה – עצות איפור למתאפרת מתחילה

מאפרת כלות ממליצה – אני רוצה לתת לך המתאפרת המתחילה כמה טיפים טובים על מנת שתוכלי , לתת לעמך שדרוג במראה בכל יום מבלי שתצטרכי להשקיע סכומי כסף גדולים על איפור, משהו מהסודות של מאפרות מובילות, על ידי מימוש הטיפים האלה תוכלי לשדרג את עצמך לרמה מאוד נחמדה, כל העניין בטיפים הבאים הוא גם לקזז את זמן האיפור כלמה שפחות זמן שאפשר, כלומר ממקסימום תוצאות איפור במינימום זמן.
המאמר הבא יכול להשרות גם על כלות , או לפני בנות שרוצות איפור ערב, מה שכן במאמר הבא אני פחות מתחשבת בעלות המוצרים, השיקול שלך הוא אם לקנות אותם או לא.

 

שלב ראשון
קרם בסיס פריימר – זהן הקרם הכי בסיסי וחשוב שיש בעולם האיפור, כלות במיוחד שמות אותו לפני איפור, הקרם הזה בעל תכונות רבות, בשימוש הנכון אפשר להפיק מימנו תוצאות מאוד חיוביות, כגון העלמת ברק מהפנים ,שיקום עור הפנים מנזקים קלים , מיצוק העור . העניין בקרם הזה שהשימוש בו, צריך להיעשות נכון, שמים אותו קודם לפני האיפור ולא באמצע, את הקרם הזה במקרה הספציפי הזה כן הייתי ממליצה לקנות של חברה מוכרת, ולהתייעץ עם יועצת יופי , אפשר למצוא כזאת בכל רשת פארם שמכבדת את עצמה, לי עצמי יש העדפה לקרם כזה, אבל כל אחת תבחר במה שטוב לה,

מייק אפ – המייק אפ  הוא השלב השני באיפור , הוא בעצם נותן לעור שאת מורחת אותו עליו מראה צבע אחיד, והנה טיפ מנצח בנושא הזה, כאשר את מורחת או מפדרת (תלוי אם זה מייק אפ נוזלי או אבקה) את המייק אפ על עור הפנים כדאי שתמרחי גם על אזורים חשופים כמו מאחורי האוזניים , צוואר, לסת. כאשר את משתמשת במייק אפ פודרה, עשי זאת באמצעות מברשת ,תימנעי כמה שיותר במגע של הידיים עם עור הפנים, אותו דבר לגבי מייק אפ נוזלי ,באמצעות ספוגית וכמה שפחות עם הידיים

 

קונסילר –  הקונסילר הוא בעצם ה” קוסם ” של תיק האיפור מריחה על פצעון או פגע בעור מטשטשת אותו ברמה מאוד נחמדה. כאשר את משתמשת בקונסילר. קודם ,הניחי אותו על כל הפגעים בפנים , ורק לאחר מי כן התחילי למרוח אותו ולטשטש.

מסקרה – המסקרה היא פנינת החן של הריסים היפות , ריסים יפות הן בסיס למראה מנצח, כאשר את מורחת את המסקרה על הריסים .עשי זאת נכון ולמה אני מתכוונת, יש תורה שלמה על איך לאפר ריסים פה בבלוג שלי יש מאמר מאוד מקיף בנושא. אני מבטיחה שלך שאחרי קריאה של המאמר הידע שלך בנושא הזה מאוד ישתפר.

צלליות- יש כל כך הרבה ובכל כך הרבה צבעים, מאוד חשוב שהצלליות שאת בוחרת יתאימו לשאר איפור הפנים, אם את בוחרת בגוונים חזקים, כל שאר האיפור בפנים צריך להיות עדין ,כמו השפתון והסומק.

אילה כהן – מאפרת עד הבית

0546378393

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *