מאפרת כלות ממליצה – איפור ,פצעי בגרות

איך לגעת ולאפר נכון עור פנים מלא בפצעי בגרות , וסימני צלקות חדים מאוד

מאפרת כלות ממליצה במאמר מאוד מקיף. לבחורות בנינו בעלות עור הפנים השמנוני ומלא הברק המיותר, וגם לבחורות או כלות שיש בנינו עם עור הפנים מלא פצעי הבגרות או מלא בסימנים מהעבר שמורים על כך שהעור עבר טראומה, אני מתכוונת לכתמים על העור , או על צלקות עמוקות של פצעים שקולפו , דרך אגב הרפואה האסטטית עושה דברים נפלאים עם פגעי העור האלה, התהליך הוא מאוד לא נעים, ומצריך השקעה כספית כבדה ,ובין היתר גם השקעה נפשית קשה , אבל לא אחת הייתי עדה לבחורה שעברה פילינג כימי עמוק ,ועור הפנים שלה , היה חלק כמו עור של תינוק, אני יכולה להגיד ולהבטיח לעצמי שאם לי זה היה קורה, לא הייתי רוצה לעבור תהליך של פילינג, אבל אני רק אומרת שיש גם לצלקות וכתמים פתרון אבסולוטי – שלא כל אחת תסכים לעבור .
בכל מקרה לא זה הוא נושא המאמר, אני רוצה לדבר היום על איך ליישם איפור בצורה הכי טובה, עור בעייתי, מלא פצעי בגרות ושלל פגעים בצורה כזאת שתהיי אם פצעים ואף אחד לא יבחין בזה ואפילו לא משנה מהי תהיה חומרת הפצעים – (לכן המאמר מציון גם לכלות) .
אני בכל מקרה הייתי ממליצה להימנע מאיפור הפנים, באופן תכוף, אלה רק באירועים מיוחדים (כלות בעיקר), או שממש צריך , הסיבה לכך היא שככל שה – איפור הוא היפו אלרגני, הוא עדיין לא טבעי לעור , ועוד משהו כאשר את מתאפרת את נוגעת בעור הפנים שלך באופן חוזר ונשנה ככה שהדבר ממש לא ידידותי לעור הפנים.
אז בכל מקרה שבחרת ליישם איפור הייתי מאוד שמחה, אם היית קוראת את המאמר, אולי זה יעזור לך לעלות את הרמה של איפור הכלה או איפור הערב לרמה הכי גבוהה שיש . והנה 5 שלבים שהייתי שמחה אילו היית מיישמת טרם איפור הפנים שלך.

1.פריימר קרם בסיס על עור הפנים – את הקרם הזה שלצערי לא כל המאפרות שמעו עליו, מדובר רבות בעולם האיפור, הקרם הזה הוא לא בדיוק יכול להיקרא חומר איפור, אבל הוא בסיס משמעותי , לאיפור עור פנים שומני ובעייתי, ,הקרם בסיס הזה , הוא המפתח מספר 1 להקניית איפור מושלם, לעור בעייתי, לסוגי עור שונים לעיתים כן הייתי נוטה לוותר בעניין הזה, בגלל מחירו הרב של קרם הבסיס, אולם במקרה של עור פנים בעייתי, אני נוטה להמליץ בחור על הקרם הזה.
את השלב של הקרם הזה את בכלל מתחילה עוד לפני המריחה הוא בכלל מתחיל כאשר את ניגשת לרכוש אחד כזה, דווקא בקרם הזה כן הייתי ממליצה לא להתפשר באיכות, ולצערנו איכות עולה כסף, אבל אין מה לעשות, אני הייתי ממליצה על פריימיר של חברות כגון: אסתי לאודר, MAC,איל מקיאג’, ויש עוד חברות רבות וטובות בשוק. פשוט צריך לחקור את העניין , אפשר לגלות הרבה דברים מעניינים.
לאחר שבחרת פריימר איכותי וטוב, ואת הולכת ליישם אותו על העור , ודאי שאת מורחת אותו היטב , במיוחד בצדי האף , היכן שהעור נוטה להיות הכי שמנוני, המריחה צריכה להיות עדינה, בתנועות סיבוביות, רק צריך לוודאות שאכן כל עור הפנים והצוואר קיבל כמות של קרם שווה.

2.מייק אפ / בסיס איפור – המייק אפ צריך להיות בגוון העור שלך , ישנם כמה סוגים של מייק אפ, במקרה של סוג עור כזה הייתי מאוד ממליצה, להשתמש במייק אפ או יותר נכון בשמו הנכון בסיס איפור, בצורה הנוזלית ,גם פה כן הייתי ממליצה לא להתפשר ולבחור במייק אפ של חברה ידועה , תמיד בבסיס צריך להשקיע כמה שיותר להשגת תוצאות אופטימליות, את בסיס האיפור את צריכה ,בעצם , לבחור בגוון של סוג עור הפנים שלך , את העניין הזה הייתי ממליצה כאשר את רוכשת ללכת לחנות פארם ידועה שם יש מאפרות שמבינות בדיוק מה את צריכה , פשוט ללכת ולהתייעץ איתם על הנושא הזה.
צורת השימוש בקרם – פזרי בצורה עדינה עם האצבע על הנקודות בעור הפנים שאת רוצה, שהמייק אפ יגע בהם אל תפספסי את הצוואר ואת אחורי האוזניים. לאחר שפיזרת לנקודות שאת רוצה לאפר, עברי בעזרת ספוגית, ספוגה במים (הטבילי את הספוגית מתחת לברז , וסחטי אותה היטב).ומרחי את בסיס האיפור היטב.
את התהליך סיימי , עם פיזור פודרה בגוון עור הפנים שלך, בצורה שווה וטובה , על עור הפנים, חשוב להדגיש שממש לא כדאי להגזים עם כמות הפודרה,

3. חיזוק קונטור הפנים בעזרת גוון בסיס איפור כהה יותר – על מנת שפיזור המייק אם לא יראה כמו מסיכה לאחר גמר הפיזור, עליך לפזר מייק אפ כהה על קווי המתאר של הפנים, ואני עכשיו הולכות להסביר את זה, קווי מתאר של פנים זה אומר עצמות לחיים, צדדי האף עצמות הלסת קו המצח העליון של הפנים, ומעל הגבות. הנקודות האלה צריכות לעבור הצללה , על מנת שהמראה הכללי, יראה חד וברור והכי חשוב לא שטוח, או כאילו שמרחת על עצמך מסיכה נוזלית, בסיס איפור כזה גם הייתי ממליצה לך להתייעץ עם , הקוסמטיקאית ברשות פארם , כאשר את מציינת שאת מעוניינת בבסיס איפור בעל גוון כהה משלך ברמה אחת או שתיים, חשוב שתנסי, את בסיס האיפור טרם הרכישה, זה יכול למנוע אחרי זה הרבה בעיות,
אופן השימוש – קחי את בסיס האיפור הכהה , ופזרי בעדינות (עדיין לא למרוח בשלב הזה) – על מתחת לעצמות הלחיים (תאמיני לי שיש לך כאלה , את מוזמנת ליצור קשר שהסביר לך איך למצוא , במידה ולא מצאת).על קו הלסת התחתונה, על קו המצח על העליון (בנקודת החיבור לשיער) בעובי של לפחות חצי סנטימטר. בערובות האף.
לאחר שפיזרת בכול הנקודות , התחילי לטשטש בעזרת ספוגית את החומר, צרי טשטוש טוב.
פידור פודרה בגוון כהה יותר על הנקודות המדוברות, גם כאן מאוד חשוב לא להגזים בכמות , ולא לפדר על נקודות שאין צורך שיגע בהם גוון יותר כהה.

4.קונסילר על נקודות או על פצעים שלא הצליח לטשטש אותם עד השלב הזה – קונסילר הוא חמור איפור מצוין למטרה הזו של טשטוש, פגעי עור בעיתים , אני תמיד ממליצה לרכוש קונסילר ברמה הכי גבוהה שאפשר , אך לפעמים יש לי מקרים שאני מצליחה לחסוך את העניין, של הקניה , הדבר שאני עושה , הוא כזה . אני לוקחת את מכסה המייק אפ תמיד יש ם שאריות של חומר שקצת התייבש וקיבל מרקם קצת יותר סמיך, מה שאני עושה , אני לוקחת את המשחה כביכול שנצורה לי ומשתמשת בה בצור קונסילר, זה לא תמיד עוזר לכל אחת, אבל היי הנה טיפ חינם.
בכל אופן , כאשר את מורחת את הקונסילר ,מומלץ מאוד קודם , לגעת מקל אוזניים ספוג בקונסילר בנקודות שאותם את רוצה לאפר, ורק לאחר מי כן להתחיל לטשטש, את החומר עצמו, גם הטשטוש הייתי ממליצה לעשות בערת ספוגית לחה, שוב פעם כמה שפחות לגעת בעור הפנים.

5. לאחר שסיימת את כל השלבים, כדאי מאוד שתסכלי במראה שאכן כל פגעי העור טושטשו.
בשלב הזה לאחר שבדקת כי הכול כשורה את כבר יכול לאפר את עצמך , בדרך שהכי נראה לך

אילה כהן מאפרת עד הבית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *