בחרי לעצמך את מוצרי האיפור הכי טובים בתקציב הכי נכון לכיסך

תודי בזה ,כדי להרגיש שלמה עם המראה שלך, מבחינת איפור לא תרגישי שלמה עם עצמך עם אוסף מוצרי האיפור שלך, לא שלם ,וזה נכון גם לגבי העובדה שלא תמיד את תשתמשי בכל מוצרי האיפור שנמצאים כרגע באוסף שלך, אבל תמיד תרצי את המגוון הרחב שיוכל לתת לך מענה בכל רגע נתון תמיד תוכלי ליצור לעצמך מראה חדש והכל על ידי איפור שונה , אז נכון שיש משקל גדול גם ללבוש ואפילו  לגזרה אבל כאשר את מאפרת את עצמך זה נותן את המשקל הכי עוצמתי, וכמו בגדים, או אוסף הנעליים האין סופי שלך, את חייבת לעצמך לגוון גם בעניין האיפור.
כל זה נכון ,אבל בואי נזכור לרגע שמוצרי איפור באמת איכותיים, את לא יכולה לרכוש הרבה, והכל בגלל המחיר העצום שלהם, לסבר את האוזן של המחיר השערורייתי של שפתון של חברת הקוסמטיקה הבינלאומית MAC עולה כמעט מאה חמישים שקלים, מחיר מופרז לעניות דעתי, אבל אין לנו מה לעשות עם זה על איכות משלמים, ובכל זאת את רוצה להישאר עם אפשרויות של מוצרי איפור שונים כמו: שפתונים, צלליות , בסיס איפור MAKE UP) ), מסקרה ,פודרה ,עיפרון תוחם, ואפילו מברשות איפור ברמה סבירה שיוכלו לעשות עבודות פיזור וטשטוש של האיפור בצורה המניחה את הדעת.
אם כן מה עושים ואיזה דרכים נוספות יש לי על מנת כן להוזיל את כל העניין של קנייה נכונה של מוצרי האיפור שיהיה לך את העניין והמגוון הנכון להשתמש בהם, ופה לפני שאני מתחילה עם הרשימה המסודרת אני רוצה לתת טיפ קטן ,בצורת סיפור עם מוסר השכל.
לפני כמה חודשים ,חברה מאוד קרובה שלי החליטה שהיא משדרגת לעצמה את המלתחה ואת המראה הכללי, אז היא הלכה לדיאטטיקנית, והיא הלכה לסטייליסטית ,ונכון היא ירדה במשקל בצורה מדהימה , הגוף נהיה מוצק ואיכותי הבגדים גם שונו בצורה מאוד נאה לה ולגזרה החדשה שאותה היא אימצה, בעניין הזה באמת שהיא לא חסכה בהוצאות מה שנקרה קרעה את הארנק. לגבי האיפור היא בחרה לייעץ לעצמה , ואם תקציב לא מוכתב מראש נכנסה לרשת קוסמטיקה ידועה, למרבה הצער שכחה הבחורה החמודה גם להתייעץ עם יועצת יופי שיש במקום, ופשוט בחרה לעצמה מגוון מוצרי איפור , בכמות שלא הייתה מביישת מלאי של מאפרת מקצועית , או אפילו של חנות איפור קטנה. התקציב היה עצום כמה אלפי שקלים. אני לא רוצה להרחיב הרבה, אבל בבואה להתאפר בבית, שום כלום מי מוצרי האיפור אותו בחרה למעט כמה בודדים לא התאימו לה ,בכלל .לכן אני אומרת דבר ראשון לפני שננסים לרשת קוסמטיקה שבה המגוון של מוצרי האיפור הוא באמת אין סופי, עליך לקבוע לעצמך , תקציב שהוא תקציב ברזל , ואת לא גורעת מימנו אגורה שחוקה אחת , אפילו אם מדובר במוצר איפור שעובר בקצת את התקציב שקבעת לעצמך. לגבי הטיפ השני אני ירחיב פה יותר בעניין ,והוא בנושא בחירה נכונה של מוצרי האיפור.

1.איפור לפי סוג העור שלך – לכל אחת יש את סוג העור שלה ,שבשבילו יש מוצר איפור או קוסמטיקה שמיועד לו, יש עור שמנוני ,יבש ,עבה דק, עם פגמים ,בלי פגמים. העניין שלך להתייעץ עם יועצת יופי טרם הקנייה ולראות אם אותו מוצר איפור שאת מתעניינת בו אכן מתאים לסוג עור הפנים שלך.

2.גוון העור – גם כאן יש אין סוף סוגים של גווני עור יש בחורות בהירות יש כהות ובניהם מגוון עצום ושונה של מוצרי איפור , את צריכה לבחור בקפידה את גוון מוצרי האיפור שהכי נכונים לך, ולהימנע מגוונים שאת תמעטי להשתמש בהם, בגוונים הייתי מאוד ממליצה לך להתמקד בבסיס האיפור , ובפודרה זה הבסיס למראה מושלם בסופו של דבר שגיאה בעניין הזה תראה משמעותית יותר משגיאה אחת שתעשי בבחירה של מוצר אחר, אני מאוד ממליצה בעניין הזה לפחות בפעם הראשונה שאת הוכל ורוכשת מוצרי איפור להתייעץ עם יועצת יופי או עם מאפרת מקצועית שאת סומכת עליה .

3.השוואת מחירים – יש/ הרבה חבורת של קוסמטיקה מצוינות, זכרי את צריכה לעמוד בתקציב שקבעת לעצמך מראש ,אם מוצר איפור אצל חברה אחרת יותר זול תשקלי את העניין, אבל מה שכן יש לי להוסיף בעניין הזה , הוא שמאוד לא מומלץ לערבב בין מוצרי איפור מחברות  שונות. מפאת העניין שיכול להיווצר מצב שתגובת חומרים לא נכונה בין שני המוצרים. תיצור לך אלרגיה בעור

זהו אני מקווה שהמאמר הזה עזר במקצת לעוד מאמרים וטיפים בקרו אצלי בבלוג כאן באתר.

מאוד אשמח לעזור בכל עניין אילה כהן מאפרת ומעצבת שיער מקצועית 0546378393

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *