אילה כהן מאפרת עד הבית – כועסת על מחירי המוצרים של האיפור בארץ ואיך אני נלחמת בזה

אני לא רוצה להישמע כאחת שמורדת בכול חברות הקוסמטיקה והיופי , אבל לא נראה לך מוגזם שכול מוצרי האיפור בארץ יקרים פי כמה מכול מקום אחר בעולם . מה ? מוצרי של חברת MAC שנמכר בארץ הוא שונה ממה שאותו מוצר עם אותו שם נמכר בחוץ לארץ?
למה אני בתור מאפרת מקצועית אני צריכה לפחד על העסק שלי , למה אני לא יכולה להרבות במוצרי איפור, ולמה אם אני רוצה להרבות אני שפוט צריכה להעלות את רמת המחירים שלי לרמות שכול העסק שלי יכול ליפול .
אני כול כך כועסת ,לאורך שנים הייתי משלמת כול כך הרבה ,על מעט מאוד.
כמעט שהעסק שלי נפל ,לא יכולתי להציע ללקוחות שלי את הטוב ביותר ,כי אם אני רוצה לקוחות אני צריכה לתת להם מחיר הכי נוח להם אבל גם מחיר שישקף את כול ההוצאות שלי .
מה אני יכולה לעשות אם זה תגידו לי איך אני יכולה להיות מאפרת מקצועית מצד אחד , ואם מחירים נוחים מצד שני . האם העיקרון הזה נוגד?
אז התשובה שלי , היא חד משמע לא !
אם אני רוצה את מוצרי האיפור הכי נחשבים בעולם ,אני פשוט קונה אותם בדרכים שונות . כול מה שאני עושה זה אני ניגשת אל האתר הכי גדול בעולם של קניות , והוא אתם בטח מכירים, EBAY. שם כול מה שאני צריכה לעשות זה לכתוב, את שם המוצר או אם אני בכלל רוצה להיות יותר ספציפית את הקוד מוצר שלו , לפני אני יכולה לראות אין ספור אפשרויות מחיר של אותו מוצר ממש שאני ראיתי כאן בארץ ,ההבדל היחידי בארץ שכאן המחיר גבוהה לפעמים בכמה עשרות אחוזים.
עכשיו את שקוראת את המאמר באה ואומרת , אבל באתרים כאלה את רק רואה תמונה ולא את המוצר האמתי ככה שאת יכולה ליפול אם זה , את יכולה לקבל משהו אחר.
התשובה שלי לכך היא , שקודם כול אני מכירה את כול מוצרי האיפור של החברות שאני מתעסקת איתם, יש כמה מוצרי איפור שאני מכירה את הקוד מוצר שלהם בעל פה , וחוץ מי זהה אם את לא ממש מבינה בשמות של מוצרי האיפור את תמיד יכולה להיכנס לרשת של אותתו מוצר בארץ ,לראות את השם של מוצר איפור שמוצא חן בענייך , ואחרי זה לחפש אותו באתר שבו מוכרים את אותו מוצר איפור , אני יודעת שזה קצת לא יפה. אבל אני לא מוצאת דרך אחרת לעשות את זה .
דרך אגב גם בארץ יש מקומות שההגדרה שלהם הם יבוא מגביל , והם מביאות את מוצרי האיפור, מאותו חברה שהיבואן הרשמי מביא , והמחירים שלהם טובים לעיתים בהרבה מהיבואן הרשמי ,ככה שזה אפיק שאני הייתי ממליצה לכן לחקור.
בכול מקרה שווה לכן לשקול את זה , זה רק חוות דעת שלי , שלכן אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *