אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית – מאמר מעמיק יותר על איך לאפר את עצמך בצורה יותר מקצועית

נשים בכל רחבי העולם מוקסמות מהרעיון של להפוך מסתם מראה רגיל למראה של נסיכה נוצצת, שינוי אשר יכול להיות מושג רק עם העזרה של מאפרת מקצועית לביתך, עד עכשיו. עם זאת, הזמנים משתנים ועם הזמינות של כל כך הרבה מוצרי קוסמטיקה מקצועיים בשוק, הדבר היחיד שנותר הוא ללמוד את הטיפים וטריקים של עולם האיפור, כך שאת יכולה להשיג מראה מקצועי לעצמך ללא כל עזרה של בעלת מקצוע .
המיקוד של אמן איפור מקצועי תמיד הוא על שיפור התכונות היפות ביותר של הפנים והסתרת הפגמים. עם זאת, כדי להשיג את זה, זה לא רק מוצרי האיפור שחשובים אלא אחד גם צריך לדעת את הדרך הטובה ביותר להשתמש בהם. גם הטווח של הרמה והמוצרים הגבוהים ביותר של מוצרי איפור מקצועיים יכול להפוך את פני המראה מכוער אם הם לא מיושמים כהלכה. לפני שלמדתי את סודות איפור, דבר ראשון זה מאוד כדאי לזהות את הטעויות שאתה כבר עושה.
טעויות נפוצות שעושות שמנות לאיפור מראה גרוע עם מלא טעויות
יש כמה טעויות בסיסיות מאוד שנשים רבות עושות בזמן איפור שמתחילות עם בחירת את הגוון הלא נכון, ועד לשימוש במברשות לא נכונות, להלן מגוון הטעיות הנפוץ ביותר שיש לתקן באופן מידי:
• הצללת של מייק אפ יסוד באופן שגוי: זה מפתיע כמה פעמים זה קורה שעור לבן כלומר בהיר ויפה מאופר עם צבעים כהים שגורמים לכל מי שאיפרו אותה למראה שזוף ולא טבעי, ואותו דבר הפוך הצללה והארה של בחורה עם גוון עור כהה שמנסים לאפר אותו עם מייק אפ בהיר שבכלל לא מתאים לגוון עור הפנים שלה ,דבר שגורם לה להיות חיוורת, זה נשמע לכם מוזר אבל זה דבר שאני רואה הרבה עם בחורות שבחרו לאפר את עצמם או שהלכו למאפרת שרק הרגע , התחילה את המקצוע ואין לה שום ניסון באיפור ,אלה רק מה שהיא עשתה במכללה של האיפור שאותה היא עשתה, והניסיון היחידי שיש לה זה התיק עבודות שלה, הדבר העצוב שראיתי הרבה כלות שמאופות עם הטעות הזאת של האיפור ,נשמע מוזר אבל זה מאוד לא בסדר מבחינתי ,!
• מריחת איפור על עור יבש: את הדבר הזה אני חופרת כל הזמן למי שאני מלמדת איפור בסדנאות לאיפור שאני עושה ,וזה הדבר הבסיסי לפני איפור ,ואני אומרת לפני כל סוג של איפור באשר הוא ,ולא משנה איזה אפילו גם המהיר ביותר ,לעולם אל תתאפרי עם עור הפנים שלך יבש ולא שמת עליו קרם לחות הדבר יגרום לכל האיפור שהרגע שמת נזקים לא שיפגעו באיכותו.
• עיצוב הגבות עיצוב גבות הוא דבר טוב ,בכל מיני מובנים ,באיפור זה טוב מאוד, וזה לה התעקשתי גם להתמחות בתחום עיצוב הגבות ,עוד דבר קטן אני גם מעצבת לעיתים גבות לבחורות שאני הולכת לאפר חינם ללא עלות והכל שהאיפור שאני הולכת להכיל להן יהיה איכותי , אבל עיצוב לא נכון של גבות יכול לפגוע במראה שלך ,ולא משנה אם תתאפרי ותנסי לטשטש את הטעות הזאת .
• איפור העניים בכל גווני הקשת : בחרתי את הכותרת של הסעיף הזה עם הלצה מהסיבה המאוד פשוטה שאיפור עם יותר מידי גוונים על העניים גורמים לך להיראות כמו ליצנית, אני לא ממליצה להשתמש יותר מי שלש גווני צללית על העניים עם צלליות האיפור שלך , גם עוד דבר כל הגוונים של האיפור שאת בחורת עדיף שיהיו מאותו משפחה של צבעים דהיינו צבעים או קרים או צבעים חמים.
• איפור כבד במהלך יום: איפור שנעשה ליום עבודה רגיל או לכל אירוע אחר מזדמן במהלך יום עם שמש בהירה .תמיד צריך להיות קל ורך. איפור כבד באמצעות צבעים כהים יכול לגרום לאדם להיראות מחריד לחלוטין, במיוחד כאשר את הולכת להופיע איתן באור שמש בהיר.
• איפור נוצץ: שימוש בנצנצים בכל צורה של איפור הוא לא נכון לימנו אלה בשימוש מינימלי . נצנצים היו באופנה אולי לפני כ -20 שנים, וכי גם רק בקרב נערות. עכשיו הדגש הוא על איפור טבעי נצנצים לא ישיגו לך את המטרה להיות הכי בולטת, ,אולי אם השימוש בהם יעש בצורה מינימלית.
• מברשות איפור: יש לפחות 8 עד 10 סוגים שונים של מברשות המשמשים לאיפור בחלקים שונים של הפנים. אם את חושבת שאת יכולה להשתמש באותה המברשת ליישום הצללית, הסומק וbronzer, אז את טועה מאוד. עדיף לקנות ערכת איפור המכילה את כל מברשות הבסיסיות. לפעמים, את יכולה גם דורש מברשת דקה יותר לאיפור ערובת העין. אם אין לך את המברשת הנכונה, את יכול גם לבחור באחת ממברשות הצבע. עם זאת, לפני השימוש במברשת הצבעת צריכה לוודאות שמהברשת נקיה והזיפים שלה עדיין רכים.
צעד אחר צעד מדריך – לאיפור מושלם
איפור הוא אמנות שהיא מלאה ב סודות קטנים וגדולים בנוגע למיומנות של יישום שלה , זה מתחיל בבחירת הצבעים הנכונים ולתת את פני מראה הטבעי למרות האיפור שיש עליהם. מדריך הצעד אחר צעד הבא , יהיה לא רק לעזור לך ללמוד את הדרך הטובה ביותר ליישם מוצרי איפור שונים, אלא גם לגרום לך להבין איפה השתבשו לך דברים עד עכשיו:
שלב 1 – קונסילר
רוב הנשים סובלות מעיגולים שחורים ושקיות עיניים נפוחות שצריכים להיות מוסתרים באופן מידי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא למרוח שכבה עבה של קרם לחות על הפנים ולאחר מכן להחיל קונסילר מתחת לעיניים. להסתרת הכריות השחורות מתחת לעניים, את יכולה גם פשוט ליישם קונסילר על פגמים אחרים בעור.
שלב 2 – קרם בסיס (מייק אפ)
בחירת הגוון הנכון של קרם הבסיס (מייק אפ) הוא חלק חשוב מאוד בשלב זה. בדרך כלל לוקח כמה ניסויים ומאוד קשה למצוא את הגוון שיתאים לגוון העור שלך בצורה מושלמת .הדרך הטובה ביותר ליישם את קרם הבסיס הוא דבר ראשון ליישם כתם של הנוזל על המצח, הרקות, לחיים וצידי האף שלך. עדיף לעשות את זה כאשר עור השמש הוא הבסיס לתאורה שלך בחדר . ואז להחיל פעם שנייה של קרם בסיס שהוא בעל שני גוונים כהים. ואז למזג את שני הגוונים יחד ולהפיץ אותם לכל חלקי הפנים והצוואר בתנועות סיבוביות עדינות.
שלב 4 –סומק
את יכולה לקרוא כמה טיפים על פיסול ומסגור פנים בעזרת אבקה, ולהסמיק וbronzer. עם זאת, כאשר את מנסה להשתמש באותו טיפים על פניך, התוצאה יכולה להיות רחוקה ממה שציפית. במקום זאת, עדיף לשמור על דברים פשוטים ולבחור קרם סומק ללחיים שלך. בהשוואה לסומק אבקה, סומק קרם מעניק זוהר טבעי הרבה יותר ללחיים . כמו כן, אם את עושה טעות עם עודף של הסומק, את יכולה לכסות את העודף עם שכבה נוספת של מייק אפ כדי להחליק את זה.
שלב 5 – צללית
הצעד הראשון ליישום צללית הוא למרוח שכבה של גוון קרמי על העפעפיים הגוון הראשון יכול להיות כסוף גוון העור הוא בהיר או שמפניה מוזהבת אם גוון העור כהה. זה יבטיח כי העיניים שלך הן הרבה יותר “מוגדרות” וכן בהשוואה לרק ציפוי יחיד של הצללית העיקרית. לאחר החלת הצללית עם מברשת שטוחה, את יכולה גם למרוח אותו עם האצבע שלך. כדי לקבל את הכמות הנכונה של עוצמה של הצללית שאותה את רוצה לקבל , לגבי צצליות מאוד מומלץ להיצמד למראה העין שלך ולהתחשב הם בצורה של העין מאוד ,לא כל איפור של צלליות איפור על פני בחורה אחת מתאים גם לבחורה שניה באיפור צלליות תמיד טוב להעזר תחילה בסיועה מקצועי ורק לאחר שהבנת את העניין לאפר בעצמך
שלב 6 – מסקרה
ציפוי טוב של מסקרה יכול לעשות את כל ההבדל באיפור עיניים ולכל המראה הכללי של הפנים. יישום מסקרה צריך להישמר פשוט, וזאת על ידי גלגול בעדינות של מברשת ה מסקרה כלפי מעלה בעין-הריסים. הקפד להתחיל בשורש הריסים ולא להחיל אותו בתנועה מהירה. את גם יכולה להתנסות לפני עם מסלסל ריסים שייתן דחיפה נוספת לריסים יפים.
שלב 7 – שפתון וגלוס
אם איפור הוא לא המקצוע שלך ואין לך הרבה ניסון , אז עדיף לדבוק בשפתון פשוט ומבריק ולא להתעסק עם כל מיני אתגרים של שפתונים לא מוכרים . לחות של השפתיים לפני היישום של שפתון היא חובה מוחלטת. ניתן ליישם שפתון ישר מהכלי עצמו . עם זאת, אתה יכול להשתמש בנייר סופג כדי לנגב את הפינות שבהם השפתון לא היה צריך להיות . את יכולה גם להשתמש באצבע שלך על מנת לתקן את השפתון או לעבור פעם שניה על השפתיים .
פעם שמעתי שאם את משפשפת קוביית קרח על השפתיים טרם האיפור את גורמת לשפתון להישאר לזמן ארוך יותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *