אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית – במאמר על איך לשמור על הפנים שלך בצורה טוב ,שיראו טוב גם ללא איפור

לא רק איפור זה דבר שקובע אם תצאי יפה או לא , זה יכולה להגיד לך כול מאפרת מקצועית שאני מכירה או כול אחד שבכלל מבין בעולם היופי .

אם לא תטפחי את עצמך בצורה טובה את יכולה להתאפר בכול מוצרי האיפור הכי טובים שיש בשוק האיפור וזה פשוט לא יעזור לך ,יש כמה דברים שאת צריכה לעשות ולהקפיד איתם על מנת שתהיי גם יפה באופן טבעי. אני רוצה לתת פה את הבסיס לאייך שאת צריכה לטפח את עור הפנים בצורה כזאת שיראה טוב גם ללא איפור ,אני גם הולכת לכתוב מאמר על איך להיראות צעירה יותר ,שזה מאמר שונה קצת ממה שאני הוכלת לכתוב כאן.

הפעם אני רוצה לדבר על מספר גורמים שחייבים להקפיד עליהם לפי רשימה מסודרת

  1. היגיינה – ניקיון של עור הפנים שלך מאוד חשוב לא רק לאיפור ,אלה גם לבריאות של הפנים שלך ,אם הפנים שלך לא נקיות ,את יכולה לפתח כול מיני תחלואים של העור ,שלא משנה כמה איפור תניחי ,זה אף פעם לא יראה טוב.
    כאשר את קמה בבוקר, הקפידי לנקות את הפנים שלך היטב, בסבון פנים איכותי ,ונגבי את הפנים עם מגבת נקייה וסטרילית. חברה שלי שהיא מאפרת מקצועית בעצמה , מציינת לטובה את הסבון פנים של חברת דאב ,את האמת אני גם משתמשת בו והוא ממש עוזר לי.

עוד דבר לגבי ניקיון הפנים – השתדלי לא לגעת בעור הפנים שלך עם האצבעות שלך, זה ממש לא מומלץ בגלל שרוב הזמן הידיים שלך לא נקיות ואת יכולה פשוט לזהם את נקבוביות עור הפנים שלך.

הקפידי תמיד ,להשתמש בסדינים נקיים ,ובמגבת פנים נקיה.
כמו כן לאחר שהתאפרת וסיימת את האירוע שלשמו התאפרת ,את מוכרחת לנקות היטב את כול האיפור מהפנים , ובשום פנים ואופן לא ללכת לישון כאשר האיפור נמצא עדיין על הפנים שלך. אחרת הפנים שלך יינזקו כתוצאה מהאיפור שיש עליו.

  1. ליחוח הפנים – קרם לחות לפנים הוא דבר בסיסי וקריטי לפנים של כול בחורה, ולא רק לאיפור, אלה ככה סתם ,את תעשי טובה גדולה לעור הפנים שלך אם תקפידי להשתמש בקרם לחות ,ואם את רוצה לשפר את האיפור שלך, את צריכה ליישם קרם לחות על הפנים טרם עולה עליו כול מוצר איפור שהוא.

3.קרם לילה  וטיפוח העור – מאוד מומלץ טרם השינה להניח על הפנים  קרם לילה, זה כול כך עוזר להצערת עור הפנים.

4. תזונה נכונה – לא רק מאפרת או יועצת יופי תגיד לך את זה , תזונה נכונה היא אבן דרך מרכזית למראה חיובי, אני לא יכולה להגיד לך מה ואיך לאכול ,אבל את יכולה ללכת לכול תזונאית שתייעץ לך כיצד להתנהל נכון ,אולי זה יעלה לך כסף ,אבל למידע הזה יש ערך רב בכול הנוגע למראה שלך.

אם אהבתם את המאמר הזה פשוט תשתפו אותו.

שלכם אילה כהן – מאפרת עד הבית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *