אילה כהן מאפרת מקצועית דנה על המהות של מכללות האיפור

אני כול מתנגדת במאמרים שלי למכללות איפור , ולמה אני עושה את זה ? האם במכללת איפור אני לא יצא מאפרת מקצועית טובה . האם אני לא יוכל להתעסק בזה בחיים שלי?.
אז התשובה שלי לשאלות האלה פשוט לא , ההתנגדות שלי למכללות איפור נובעת מכמה דברים שאני רוצה להציג כאן במאמר הזה, ואיזה אלטרנטיבות חלופיות יש על מנת שאת תוכלי לשנות את המצב ,ולהיות באמת מאפרת מצוינת עם רמה ממש טובה ומקצועית.

אז כידוע לכם אני גם יוצאת מכללת איפור, אני קודם יספר לכם על עצמי ואז אני רוצה, להסביר מאיפה קמה ההתנגדות שלי לכול המכללות איפור שיש.
לי קוראים אילה כהן, אני מאפרת מקצועית למעלה מ-10 שנים, אולם אני עוסקת באיפור בצורה מקצועית 10 שנים , אבל תמיד הייתי מחוברת לעולם האיפור.
למכללת האיפור נכנסתי רק על מנת לסדר לעצמי בראש, את הידע באיפור.
ואני חושבת שמה שהבית ספר לאיפור עשה לי הוא רק בלבלול אחד גדול בראש, באמת שלא למדתי כלום משם.
עכשיו יקפצו בחורות ויגידו שיש מכללות של איפור יוצאות דופן , והיא מכירה אישית מאפרת אחת שיצא מכללת איפור ממש טובה , והיא מאפרת מצוינת, אז אני קוראת לאותה בחורה לחקור אודות אותה מאפרת, ולדעת שהיא לקחה קורסים והשתלמויות רבות מאמני איפור אחרים , על מנת להגיע לרמה גבוהה באיפור.

במכללה שאני למדתי כול שיעור באה אלינו מאפרת אחרת שהסבירה את סגנון האיפור השונה שלה, זה היה ממש משגע ולא מפוקס, מה גם שלמדתי עם עוד המון מאפרות אחרות בכיתה , וזה היה ממש מוציא מפוקוס.
מאוד לא אהבתי את מה שהשגתי במכללת האיפור זה לא הוסיף לי כלום לרמת הידע .
שיצאתי וסיימתי את מכללת האיפור רציתי להתחיל לעבוד בזה , אבל לצערי הרמה של האיפור שלמדתי שם אינה הייתה מספיקה להצליח בעולם האיפור הגדול .
באין ברירה הייתי צריכה ללכת ולעשות השתלמות אצל כמה אמני איפור , וזה על מנת שיוכלו להביא אותי לרמת איפור שבה אני יוכל לטפס מעלה בסולם האיפור המקצועי.

וזה למה אני תמיד ממליצה לכול מי שרוצה ללכת למוד איפור, ללכת לאיזה אמן איפור, אולי לשלם לו הרבה כסף לשיעור, אבל אני מבטיחה לכם שהוא יביא אתכם לרמת איפור הרבה יותר גבוהה ממה שאתן יכולות לדמיין , ובכלל להגיע דרך מכללה של איפור כלשהיא.

יש גם דרך ממש מצוינת ללמוד איפור ואת זה אני לא מתביישת להגיד שאני עושה עד היום, והיא ללמוד איפור דרך ערוץ היוטויוב , כמות המידע שם היא פשוט עצומה ומאוד איכותית. את יכולה להרוות הרבה נחת מהסרטונים של האיפור שאת יכולה לראות שם.

אני מקווה שנתתי לך שיקול דעת נוסף לפני שאת בוחרת ללכת לבית ספר של איפור כלשהוא.

לי קוראים אילה כהן כפי שציינתי ואני בסך הכול מאפרת מקצועית , שעוזרת לכול מי שרוצה באיפור.

אוהבת אילה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *