-אילה כהן מאפרת בירושלים מסקרת את עולם שכולו איפור בירושלים – על מאפרות בירושלים וכול השאר

איך אני בתור מאפרת בירושלים , מבליטה את העסק של איפור בירושלים שהקמתי , מעל הרבה מאפרות בירושלים שקיימות עכשיו.
כידוע עולם האיפור והיופי  בירושלים, הוא עולם מאוד עשיר של גוונים וצבעים, שאני בוחנת את האיפור של כמה בחורות ירושלמיות , אני רואה שאני יכולה בקלות, לזהות שכול הכמות הזאת של הבחורות התאפרו בכול גווני הצבעים של האיפור שאני מכירה, ככה זה איפור בירושלים זה דבר מיוחד.

הבעיה היחידה היא שבירושלים מאוד קשה להתבלט בתור מאפרת מקצועית, ויש המון מאפרות ומעצבות שיער  בירושלים ,שלא ממש מתעסקות בעולם האיפור ,כלומר זאת לא העבודה היחידה שלהם ,והם מאפרות רק בתור השלמת הכנסה ,אותן מאפרות מורידות את המחירים לרמות מאוד לא הגיוניות ,כי לא ממש אכפת להם מהשם שלהם.

הבעיה היא שרוב הבחורות שהולכות ומתאפרות אצל אותן מאפרות ירושלמיות ,לא יודעת באיזה מוצרי איפור הן משתמשות, ובכלל מהי רמת האיפור שלהן ,כול מה שרק יפה אצל אותן מאפרות הוא המחיר הלא הגיוני, אני כבר ראיתי באיזה מוצרי איפור אותן מאפרות משתמשות ,ואני בהחלט יכולה להבין את המחיר הכול כך נמוך שלהם, אבל אני לא יכולה להבין דבר אחד.

אותה לקוחה שלקחה את אותה המאפרת הזולה ,יכלה לעשות דבר אחר ,לקנות מוצרי איפור הרבה יותר איכותיים ממה שאותה מאפרת משתמשת ולאפר את עצמה לבד , כי אותה מאפרת היא לא אחת שנחשבת לרמה טובה. ומוצרי האיפור שלה קרוב לוודאי ברמה מאוד נמוכה.
אני לא רוצה להבליט את עצמי יותר מידי ,אבל מעטות הן אותן מאפרות בירושלים ,שמתהדרות במוצרי איפור ברמה הגבוהה, אני לא אומרת שאין כאלה , להפך יש כמה עשרות כאלה ,אבל אני לא יכולה להגיד לכם שזה רוב המאפרות הירושלמיות, רוב המאפרות ,ואני מדברת פה על כמות של מאות מאפרות , אינן משקיעות במקצוע ,והן פשוט הורסות את עולם האיפור הירושלמי האיכותי.

אני מאפרת בירושלים רוב הזמן ,ואני יכולה להגיד שמוצרי האיפור בהם אני משתמשת הם ברמה הכי גבוהה בשוק האיפור , לי אין פשרות ,אני מתעסקת אך ורק באיפור ותסרוקות.
אני לא אומרת שאני יחידה במינה ,ורק אותי צריך להעלות בראש כאשר יש לך אירוע חשוב או משהו דומה לזה.

מה שאני כן אומרת ,זה שלפני אירוע גדול שיש לך ,תשקלי את הדברים שקראת עד עכשיו, תביני שיש הרבה מאפרות בירושלים עם מחירים לא הגיוניים ,ויש לזה סיבה.

כאשר את בוחרת לעשות איפור בירושלים על ידי מאפרת ,אני מאוד ממליצה לך לחקור לפני זה על אותה מאפרת , ולראות את טיב מוצרי האיפור שלה ,את רמת מוצרי האיפור שלה .

והכי חשוב כמה המלצות יש עליה, ולא להיתפס רק על המחיר שזה גם גורם חשוב, אבל שוב באירוע חשוב, מאוד כדאי לשקול את כול מה שהעליתי פה.

אני מקווה שנתתי לך נקודה טובה למחשבה , אוהבת אילה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *