Company Navigation
054-6378393
 • מגיעה לכל מקום בארץ,ניידות מלאה

   

  מזה כעשר שנים, אני מאפרת ומסרקת כלות, ביום חופתם. דוגמניות  בימי צילומים ,ונשים לפני אירועים משמחים או סתם שמתחשק. באתי מירושלים, עיר עם גוון עתיק, יחד עם חזון מודרני, ואין  ספור סגנונות, למדתי לאורך השנים למזג בין הסגנונות , ולהביא את עצמי , ללבה של הלקוחה, בשיא  המקצועיות  והחמימות. אצלי תרגישי הכי מיוחדת ביום החשוב לך כל כך.מגוון הטיפולים המוצעים אצלי הם:
  איפור כלות – הנה מגיע היום המאושר עד כה בחייך (חכי עד שהצאצאים יבואו).כולך נרגשת ומסקרנת, ביום הזה העניק לך את השירות המקצועי והאדיב ביותר, בכל מקום בארץ שתבחרי. עם חומרי איפור מקצועיים ,והיפו אלרגניים. שנשארים לאורך זמן, וידידותיים לעור פנייך

  איפור ערב – יש לך אירוע גדול, וחשוב למכר קרוב כל כך? ביום הזה אהיה שם בשבילך, האפר ואסרק אותך, בהתאם לרצונך, ולסגנון שיתאים לך. במוצרי איפור שנשארים לאורך זמן, עם הרבה אוזן קשבת, לרצונות ולחלומות שלך

  תסרוקות- כדי להשלים ערב מוצלח, בו את רוצה להראות במיטבך, העניק לך שירות תסרוקות אופנתי ועכשווי . עם שלל סגנונות, כמו כן ישנה פינה לעיצוב וסירוק פאות

  סדנאות יופי – רוצה להראות במיטבך תמיד? מתלבטת באיזה דרך עליך להתאפר? אני אהיה שם בשבילך, תמיד והעביר לך, באופן אישי או קבוצתי, סדנת איפור שבו התאים את האיפור לתווי פניך. עם השירות הכי טוב

 • על איפור בירושלים ועולם היופי

  איפור,טיפים,ועל חיי היופי בירושלים

  -אילה כהן מאפרת בירושלים מסקרת את עולם שכולו איפור בירושלים – על מאפרות בירושלים וכול השאר

  איך אני בתור מאפרת בירושלים , מבליטה את העסק של איפור בירושלים שהקמתי , מעל הרבה מאפרות בירושלים שקיימות עכשיו. כידוע עולם האיפור והיופי  בירושלים, הוא עולם מאוד עשיר של גוונים וצבעים, שאני בוחנת את האיפור של כמה בחורות ירושלמיות , אני רואה שאני יכולה בקלות, לזהות שכול הכמות הזאת של הבחורות התאפרו בכול גווני … Continue reading -אילה כהן מאפרת בירושלים מסקרת את עולם שכולו איפור בירושלים – על מאפרות בירושלים וכול השאר

  Read More
  Collapse

  איך אני בתור מאפרת בירושלים , מבליטה את העסק של איפור בירושלים שהקמתי , מעל הרבה מאפרות בירושלים שקיימות עכשיו.
  כידוע עולם האיפור והיופי  בירושלים, הוא עולם מאוד עשיר של גוונים וצבעים, שאני בוחנת את האיפור של כמה בחורות ירושלמיות , אני רואה שאני יכולה בקלות, לזהות שכול הכמות הזאת של הבחורות התאפרו בכול גווני הצבעים של האיפור שאני מכירה, ככה זה איפור בירושלים זה דבר מיוחד.

  הבעיה היחידה היא שבירושלים מאוד קשה להתבלט בתור מאפרת מקצועית, ויש המון מאפרות ומעצבות שיער  בירושלים ,שלא ממש מתעסקות בעולם האיפור ,כלומר זאת לא העבודה היחידה שלהם ,והם מאפרות רק בתור השלמת הכנסה ,אותן מאפרות מורידות את המחירים לרמות מאוד לא הגיוניות ,כי לא ממש אכפת להם מהשם שלהם.

  הבעיה היא שרוב הבחורות שהולכות ומתאפרות אצל אותן מאפרות ירושלמיות ,לא יודעת באיזה מוצרי איפור הן משתמשות, ובכלל מהי רמת האיפור שלהן ,כול מה שרק יפה אצל אותן מאפרות הוא המחיר הלא הגיוני, אני כבר ראיתי באיזה מוצרי איפור אותן מאפרות משתמשות ,ואני בהחלט יכולה להבין את המחיר הכול כך נמוך שלהם, אבל אני לא יכולה להבין דבר אחד.

  אותה לקוחה שלקחה את אותה המאפרת הזולה ,יכלה לעשות דבר אחר ,לקנות מוצרי איפור הרבה יותר איכותיים ממה שאותה מאפרת משתמשת ולאפר את עצמה לבד , כי אותה מאפרת היא לא אחת שנחשבת לרמה טובה. ומוצרי האיפור שלה קרוב לוודאי ברמה מאוד נמוכה.
  אני לא רוצה להבליט את עצמי יותר מידי ,אבל מעטות הן אותן מאפרות בירושלים ,שמתהדרות במוצרי איפור ברמה הגבוהה, אני לא אומרת שאין כאלה , להפך יש כמה עשרות כאלה ,אבל אני לא יכולה להגיד לכם שזה רוב המאפרות הירושלמיות, רוב המאפרות ,ואני מדברת פה על כמות של מאות מאפרות , אינן משקיעות במקצוע ,והן פשוט הורסות את עולם האיפור הירושלמי האיכותי.

  אני מאפרת בירושלים רוב הזמן ,ואני יכולה להגיד שמוצרי האיפור בהם אני משתמשת הם ברמה הכי גבוהה בשוק האיפור , לי אין פשרות ,אני מתעסקת אך ורק באיפור ותסרוקות.
  אני לא אומרת שאני יחידה במינה ,ורק אותי צריך להעלות בראש כאשר יש לך אירוע חשוב או משהו דומה לזה.

  מה שאני כן אומרת ,זה שלפני אירוע גדול שיש לך ,תשקלי את הדברים שקראת עד עכשיו, תביני שיש הרבה מאפרות בירושלים עם מחירים לא הגיוניים ,ויש לזה סיבה.

  כאשר את בוחרת לעשות איפור בירושלים על ידי מאפרת ,אני מאוד ממליצה לך לחקור לפני זה על אותה מאפרת , ולראות את טיב מוצרי האיפור שלה ,את רמת מוצרי האיפור שלה .

  והכי חשוב כמה המלצות יש עליה, ולא להיתפס רק על המחיר שזה גם גורם חשוב, אבל שוב באירוע חשוב, מאוד כדאי לשקול את כול מה שהעליתי פה.

  אני מקווה שנתתי לך נקודה טובה למחשבה , אוהבת אילה

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Collapse

  אילה כהן מסבירה איך היא הקימה את העסק של איפור בירושלים ושרדה את זה

  אחד הדברים הכי קשים  זה להחזיק עסק של איפור בירושלים. אני לא סתם מתלוננת על זה. זאת פשוט עובדה מוכחת , תארי לך שיש לך עסק ,ואני לא מדברת על רק על איפור, אני מדברת על כלל העסקים, ובעסק שלך יש לו מתחרים בכמות עצומה. ואחוז הלקוחות שלך למרות שאת גרה בעיר עם האוכלוסייה הכי … Continue reading אילה כהן מסבירה איך היא הקימה את העסק של איפור בירושלים ושרדה את זה

  Read More
  Collapse

  אחד הדברים הכי קשים  זה להחזיק עסק של איפור בירושלים. אני לא סתם מתלוננת על זה. זאת פשוט עובדה מוכחת , תארי לך שיש לך עסק ,ואני לא מדברת על רק על איפור, אני מדברת על כלל העסקים, ובעסק שלך יש לו מתחרים בכמות עצומה.
  ואחוז הלקוחות שלך למרות שאת גרה בעיר עם האוכלוסייה הכי גדולה בארץ ,הוא מצומצם ,כי הרי ידוע שירושלים מכילה סוגים שונים של אוכלוסיות , בואי נגיד כך .
  ומבלי חס וחלילה לצאת גזענית , לעולם לא איפרתי כלה ערביה , ובירושלים האוכלוסייה הערבית מאוד גדולה ,על אף שאני לא יתנגד. אבל אני לא רואה שום לקוחה ערביה שמוכנה לקבל אותי בתור מאפרת מקצועית.

  ככה גם קורה בציבור הליטאי בירושלים. אני יכולה להגדיר אותם בתור קהילה סגורה ,שאחת כמוני לא ממש יכולה להתמצות בה , בלי קשר  איפור בירושלים מכיל אין ספור דרישה לסגנונות שונים.

  איל אני בתור מאפרת מקצועית יכולה ,כן להתעלות על כול המחסומים האלה ,איך אני יכולה להביא את העסק של איפור לרמה אחרת שגם תצליח להביא לי פרנסה הביתה.

  אז לי יש כמה דרכים ,על מנת להגיע למצב כזה שבו אני מחזיקה את עצמי בעסק של האיפור ואני מצליחה לשמור אותו גם רווחי

  גבולות גזרה – טוב אנחנו לא בדיוק בצבא , אבל עד לפני ארבע שנים הייתי מוכנה להיות מאפרת בירושלים בלבד ,מי שרצה את השירות שלי מחוץ לפאתי ירושלים , היה יכול פשוט לוותר על הרעיון.

  וזה היא אותי למצב בעייתי של הרבה ימים ללא עבודה, לא באיפור ואפילו לא בתסרוקות. מה גם שזה הרגיל אותי רק לקהל לקוחות אחד, על אף שהוא בעצמו מגוון אבל עדיין חסר לי עוד סגנון של לקוחות כמו שיש לקוחות במרכז או בצפון הארץ.
  וזה למה החלטתי לתת שירות של איפור עד הבית ,לכול חלקי הארץ ,ובאמת לא משנה לי איפה הלקוחה באה, רק אתמול סגרה איתי לקוחה שתתפלאו אפילו לא כלה ,לאיפור באילת.

  העלאת רמת האיפור שלי – אם אני פשוט לא יעלה את הרמה שלי מעל כול מי שהיא מאפרת בירושלים ,אני פשוט ייפול חזק. לכן לא מספיק הלימודים שעשיתי לאיפור.
  עשיתי גם המון השתלמויות מקצועיות אצל גדול המאפרים בארץ.
  ככה בעצם הבאתי את עצמי לרמה שנותנת לי יתרון משמעותי על כול המתחרות שלי.

  פרסום ממש חזק בירושלים – אין מה לעשות אם את לא מפרסמת בירושלים ולא רק עסק של איפור או תסרוקות , את פשוט לא קיימת,  לכן ממש חובה לכול עסק במיוחד אם הוא בתחום היופי
  לפרסם את עצמו או בקבוצות ברשתות החברתיות שקשורות לירושלים , או למשל באחד מהמקומונים הרבים בירושלים.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Collapse

  עולם האיפור בירושלים אני באה!!! ובגדול !

  בניגוד לאזור המרכז העשיר בסטיילינג מודרני ,ובאיכויות שאין דברים כאלה וגם בפזורה מאוד רצינית ומסיבית של חנויות למוצרי איפור וקוסמטיקה, עם איכויות ומחיר שאנחנו רק יכולים לקנאות בירושלים שלנו. אני חס וחלילה לא אומרת שנשים בירושלים לא יודעות להתאפר או איך להניח בכלל איפור על עצמם או שבכלל לא דואגות למראה שלהם ,אבל הקושי שלהם … Continue reading עולם האיפור בירושלים אני באה!!! ובגדול !

  Read More
  Collapse

  בניגוד לאזור המרכז העשיר בסטיילינג מודרני ,ובאיכויות שאין דברים כאלה וגם בפזורה מאוד רצינית ומסיבית של חנויות למוצרי איפור וקוסמטיקה, עם איכויות ומחיר שאנחנו רק יכולים לקנאות בירושלים שלנו.

  אני חס וחלילה לא אומרת שנשים בירושלים לא יודעות להתאפר או איך להניח בכלל איפור על עצמם או שבכלל לא דואגות למראה שלהם ,אבל הקושי שלהם הוא כן להשיג את אותם מוצרי איפור שהם בדיוק צריכות, בניגוד לקלות והנעימות הבלתי נתפסת באזור המרכז ובמיוחד בתל אביב.

  ועכשיו אני כבר רואה אותך יושבת מול המחשב קוראת את המאמר הזה. ותוהה לעצמך מה האילה הזאת מקשקשת, אם אני רוצה מוצר איפור כלשהוא אני פשוט הולכת לסופר פארם שהכי קרוב לבית שלי ,שמה אני מבקשת מי הדיילת יופי שתתאים לי את מוצר האיפור שאני הכי הרבה צריכה ואיזה מוצר איפור יתאים הכי הרבה לעור הפנים ולשאר המאפיינים כמו העלות וכו’.
  ואת האמת את קצת צודקת, אבל פה במאמר אני לא מדברת על מוצרי איפור כמו שיש בסופר פארם שאגב המחרים שם גבוהים ,מאוד ויש כמה דרכים שפה במאמר אני ימנה , לעקוף את עליות מוצרי האיפור .
  למעשה אני מדברת על חנויות או ספקים בירושלים שמוכרים מוצרי איפור בעל רמת פרמיום או להבדיל ,מצורי איפור בעל רמה בסיסית פלוס מינוס כמו הרמה של סופר פארם אבל במחירים שיכולים להיות זולים בהרבה. ולבסוף אתן לך טיפ ישראלי חוצפני ,איך להשיג מוצרי איפור ברמת פרמיום במחירים הכי זולים בעולם!.

  אז אני מתחילה עם חנויות לממכר מוצרי איפור ברמת פרמיום בירושלים.

  1MAC –   אני רוצה להאמין ששמעת על חברת האיפור הזאת לחברת MAC  יש שני סניף מרכזי גדול בקניון מלחה שבירושלים, המוכרות והיועצות יופי שם ממש נחמדות מקצועיות ואדיבות , המחירים שם מאוד לא זולים, אבל אין מה לעשות MAC היא מהשורה הראשונה של חברות האיפור ,ולפעמים על איכות משלמים. המגוון של מוצרי האיפור שם הוא אדיר מי שחובבת איפור מושפעת ממש תסתנוור , מכמות המורצים היופי והאיכות ,ועדיין כל מוצר שם הוא עם תו מחיר מאוד רציני.

  1. l Makiage – כן חוץ מבית ספר לאיפור יש שם חנות למוצרי איפור ממש איכותיים, לחנות יש שני סנפים אחד שמוקם בקניון מלחה והוא בעצם גם הסניף של החברה בירושלים, שם גם בין היתר אפשר ללמוד את מקצועות האיפור השונים.

  הסניף השני של החברה בירושלים ממוקם בקניון הדר שבתלפיות, זהו סניף קטן יותר מהסניף הראשי אולם גם שם יש מגוון מוצרים מאוד גדול המוכרות שם ממש נחמדות ואדיבות אך גם כן וגם בסניף הראשי כל מוצר איפור או קוסמטיקה נושא תו מחיר ממש משמעותי.

  3.עוד חנות של מוצרי איפור שכן הייתי ממליצה לבדוק היא חנות בשם ביוטי שופ שנמצאת בקניון אחים ישראל בתלפיות במיוחד את דוכן מוצרי האיפור שם, מצאתי שם כמה מוצרי איפור ממש איכותיים ,לפני כמה זמן והמחיר לא היה גבוהה לפחות ביחס לאיכות שאותם מוצרי איפור הפיקו.

  ועכשיו במעבר חד אני עוברת לחנויות איפור ברחבי ירושלים שם מוצרי האיפור לא ברמה ובאיכות הכי גבוהה שיש אבל המחירים ממש זולים עד כדי מגוחכים.

  רשת סקרה – לרשת סקרה יש שני סניפים בירושלים אחד ממוקם בקניון מלחה בירושלים והתאום הכמעט זהה שלו נמצא בקניון הדר בירושלים, המוכרות בשני הסניפים ממש נחמודת ,ואת יכולה למצוא שם מוצרי איפור ברמה ממש טובה ,אם זה היו כמה מוצרים שקצת התאכזבתי מהם ,אבל בכל הנוגע למחירים, אין פה בכלל מה לדבר המחירים שם ממש נושקים לרצפה ובאמת ובתמים מתאמים לכל כיס

  עוד חנות חדשה שנתקלתי בה לאונה היא חנות ליאור עדיקה שנמצאת ברחוב יד חרוצים בירושלים , יש שם דוכני איפור של חברות נחשבות אבל עם מחירים ממש נמוכים, שווה בדיקה.

  ובסוף הטיפ הישראלי החוצפן שהבטחתי – יש לי חברה חובבת איפור מושפעת, אם היא הייתה באמת צריכה לקנות את כל המוצרים שהיא קונה ,בארץ היא מזמן הייתה פושטת את הרגל ,ומה עושה הגברת , נכנסת לחנות איפור נחשבת ,רואה את מוצר האיפור הנחשק , לוקחת את מספר הדגם שלו ,ומחפשת אותו בחו”ל , מאוד חצוף מאוד ישראלי , אבל חוסך אלפי שקלים במקרה שלה לפחות

  אני מאוד אהבתי לתת קצת מעצמי במאמר הזה מקווה שאהבתם – אילה כהן מאפרת מקצועית עד הבית בירושלים

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Collapse

  About Us page Blog

  This is a about us page blog sample

  Read More
  Collapse

  This is a about us page blog sample

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Collapse